YENİ FABRİKAMIZDAYIZ

yarkim-fabrika-acilis

Fabrikamızın açılış kokteyline katılan çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tüm sevdiklerimize teşekkür ederiz. Açılışımızın basında yer alan görüntülerine ve açılış fotoğraflarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

YAR-KİM Endüstriyel Bakım Ürünleri, İstanbul’un Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Aramotik ceddesindeki yeni fabrikasına taşındı. YAR-KİM’in yeni fabrikasının açılışı nedeniyle hafta sonu tören düzenlendi.

yarkim-acilis

YAR-KİM’in 11 yıldır Bölge Koordinatörlüğü görevini başarı ile yürüten Karadeniz Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan, uzun yıllardır emek verdiği fabrikanın kendi binasında hizmet vermeye başlamasının kendisini oldukça mutlu ettiğini söyledi.

yarkim-acilis2

hasan-erdoganYeni fabrikanın açılışına YAR-KİM’in Sahibi İşadamı ve Sanayici Hüseyin Şengönül, oğlu ve Fabrikanın Genel Müdürü Murat Şengönül ile çok sayıda davetli katıldı.

YAR-KİM Genel Müdürü Şengönül, Yeni fabrikanın yapımında Türkiye’nin her bölgesinde görev yapan değerli büyüklerimiz ve kardeşlerimizin emekleri bulunmaktadır. Yeni Fabrikamız ile birlikte hem Türk Sanayiine daha iyi hizmet verilecek hemde Türk ekonomisine katkılarımız dahada artacak. YAR-KİM’in bu gün açılışını gerçekleştireceğimiz yeni fabrikasında modern teknolojinin en son sistemleri bulunmaktadır. Daha kaliteli ürünleri pazara sunarak müşteri memnuniyetini dahada artıracağız dedi.

YAR-KİM Bölge Koordinatörü ve Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan ise “YAR-KİM’in Endüstri alanındaki ürünlerini Batı Karadeniz Bölgesinde faaliyet gösteren ve bölgenin önde gelen sanayi kuruluşları kullanmaktadırlar. Bu güne kadar ürün verdiğimiz sanayii kuruluşlarının hiç birinden memnun kalmayan olmadı. YAR-KİM’in ürünleri sorun çözen ürünlerdir. Bilhassa solventler ve sökücüler alanında rakip tanımamaktadır. Kişisel hijyenikler ve umumi temizlik ürünlerini piyasada bulmak mümkün değildir. Kendine has üretimi bulunmaktadır. Genellikle ürünlerimizin tamamı konsantre ürünler olup, ekonomik olarakta rakibi bulunmamaktadır. 11 yıldır çalıştığım bu müessesede Cenab-ı Allah ömür verdiği müddetçe çalışmaya devam edeceğim. Yeni ve modern sistemlerle hizmet verecek olan fabrikamızın ülekemize ve sanayicilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum “diye konuştu.

yarkim

yarkim-acilis4

Kaynak : Karadeniz Ereğli Haber ( http://kdzereglihaber.com/ )

[yukarı]