köpük dispenser

SIVI EL SABUNU

Yumuşak kremsi köpüğü içeriğindeki doğal nemlendiriciler  sayesinde cildinizi yumuşatır. Cildinizin kurumasını engeller. Cilt ph’ına nötrdür.

Sıvı Köpük El Sabunu

Greenhand sağlıklı ciltle aynı ph değerine sahip olduğu için cildin canlı ve sağlıklı kalmasını sağlar. Alkali sabun içermeyen özel formülüyle cildinizi tahriş etmeden kurutmadan temizler. El ve vücut temizliği için idealdir. Cildi derinlemesine temizler, doğal örtüsüne zarar vermez.Cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.

Greenhand köpük kullanıcısına zamandan, enerjiden ve sudan tasarruf yaptırır.Derinlemesine temizlik sağlayan Greenhand  köpük yıkaması ve durulaması çok kolaydır.

köpük dispenser görüntüsü

Özel pompası sayesinde tek seferde köpüğü 10 kat hava ile karıştırarak köpüğün oluşumunu sağlar. Bu sayede sıvı sabunlara göre çok daha az içerik ile aynı temizliği sağlar. Bu sayede diğer sıvı sabunlara göre 7 kat ekonomiktir.

Kullanım Şekli: Elimizi ve yüzümüzü bir miktar su ile yıkadıktan sonra 1-2 basımlık Greenhand köpük ile yıkayınız. Yoğun kirlerde, tekrar durulama ve tekrar Greenhand köpük ile yıkalayabilirsiniz.