REM-OIL Ağır Yağ Sökücü

AĞIR YAĞ SÖKÜCÜ

Metal, kauçuk, seramik, asfalt, bitümen, mermer, çini, asbest, kaplama motor ve şasi üzerindeki ağır yağ ve kirlerin temizliğinde ve aynı zamanda ham kumaş üzerindeki yağların sökülmesinde çok etkili bir üründür.Konsantre ürünümüz olup seyreltme şekli 1/10 ile 1/60 oranında su ile seyreltilir.

YAĞLI PARÇA CIMG1253

Kullanım alanları: Tekstil  başta olmak üzere metal,plastik,ağır sanayii gibi  bir çok alanda kullanılan çok yönlü bir yağ sökücü ürünüdür.

CIMG1274_resize CIMG1255_resize ham kumaş

* Tekstil sanayiinde ham kumaş ve tül perde üzerindeki ham yağların yıkanmadan önceki son temizliğinde kullanılan yağ sökücüdür. Kumaştaki yağlı kısma sürülen REM-OIL o anda yağı temizlerken yıkamaya alınan kumaşlarda su ile tekrar reaksiyona girerek mükemmel temizlik sağlar.

* Ağır sanayide imalat ve bakım kısımlarında makine parçalarının yağının temizlenmesinde kullanılır. Mazot,benzin,tiner gibi yanıcı yağ sökücülerin yerine kullanılabilecek yanmayan güvenli, yüksek seyreltilme özelliğinden dolayı ekonomik, yağsaklık bırakmadığı içinde zaman kaybı yaratmayan bir üründür.

* Metal, alüminyum motor bloğu, parça temizliğinde kullanılır.

* Sanayide ve birçok işletmede zeminden yağ sökmede kullanılır. Zemin temizleme makineleri ile mükemmel uyum sağlar ve çok rahat kullanılır.